lt

Naujienos

3 sėkmingo testavimo pamokos iš „Digital Leaders Week“ vadovų konferencijos

Birželio pabaigoje Londone įvyko tarptautinė konferencija „Digital Leaders Week“, kurioje pasirodė ir „Insoft“ komandos atstovai. Renginys suteikė galimybę ne tik sužinoti apie skaitmenizacijos projektus skirtingose industrijose, bet ir pasidalinti savo žiniomis. Pranešimą konferencijos dalyviams skaitė „Insoft“ verslo padalinio vadovas Dmitrij Nikolajev.

Digital Leaders Week apžvalga: 3 įžvalgos apie atviro kodo naudojimą viešojo sektoriaus projektuose

Birželio 23-ąją „Insoft“ atstovai dalyvavo Londone įvykusioje tarptautinėje konferencijoje „Digital Leaders Week“. Tai buvo puiki proga ne tik sužinoti apie industrijos naujoves bei pokyčius, bet ir pasidalinti asmeninėmis patirtimis iš „Insoft“ perspektyvos. Nemažai dėmesio sulaukė „Insoft“ vadovo Mindaugo Mikulėno vesta diskusija apie atviro kodo (open source) naudojimą įgyvendinant viešojo sektoriaus skaitmenizavimo projektus.

Automatinis testavimas: kada jis aktualus ir ką verta žinoti?

Testavimas yra būtinas norint užtikrinti programinės įrangos kokybę. Tačiau jį galima atlikti keliais būdais, o nuo pasirinkto metodo priklauso ne tik paties testavimo efektyvumas, bet ir jam reikalingi resursai bei įvairių darbuotojų įsitraukimas į darbo procesą. Į testavimą dažnai žvelgiama kaip į nuobodžią, rutininę veiklą, bet taip atrodo tik iš šalies. Daugelis testuotojų patvirtintų, kad jis tikrai turi savo žavesio.