Back to top
lt

Projektai

Programinės įrangos testavimo automatika Mičigano „Blue Cross Blue Shield“ ligoninei

Dirbdami su Mičigano „Blue Cross Blue Shield“, sukūrėme platformą, kurioje pacientai gali nesudėtingai valdyti savo sveikatos priežiūrą internete. Efektyvesniam klientų aptarnavimui įdiegėme pokalbių robotą, o efektyvesniam darbui viduje – užklausų ir paraiškų valdymo platformą.

Išmanieji mokesčių administravimo sprendimai

Tai – nacionalinė sistema, kurią privalo naudoti kiekvienas privatus verslas, viešojo administravimo subjektas ir kiekvienas laisvai samdomas specialistas. Ji susideda iš kelių pagrindinių elementų, tokių kaip mokesčių administravimo sistema („i.MAS“), sąskaitų faktūrų valdymo sistema („i.SAF“), važtaraščių valdymo sistema („i.VAZ“), virtuali buhalterinės apskaitos sistema („i.APS“).

Tapatybės ir vieno prisijungimo sprendimai

Pagrindiniai mūsų tapatybės ir vieno prisijungimo sprendimų projektai yra „NETAIS STORK 2.0“, „NETAIS eIDAS“ (remiantis „STORK 2.0“ rezultatais) ir centralizuotas vartotojų autentifikavimo portalas (BAP).

Nacionalinė Šengeno informacinė sistema (NSIS)

Tai – vyriausybinė duomenų bazė, naudojama daugiau nei 26 Europos šalyse, siekiant saugoti ir dalintis informacija apie asmenis bei nuosavybės objektus. Šios sistemos paskirtis yra nacionalinis saugumas, sienų kontrolė ir teisėsauga.

Skaitmeninė tabako pramonės mokesčių verifikacija

Sistema veikia realioje visų susijusių gamintojų gamybos aplinkoje ir yra naudojama Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) bei kitų Lietuvos valdžios institucijų norint patikrinti gamybos apimtis, srautus, tabako gaminius. Ši sistema taip pat naudojama „Applied Integrated Technologies“ (AIT) portale.

Valstybės informacinių išteklių sąveikumo platforma (VIISP)

VIISP – tai elektroninės valdžios platforma, sukurta centralizuotai prieigai prie viešųjų elektroninių paslaugų Lietuvoje. Ši platforma teikia visą spektrą paslaugų, pradedant įvairiomis infrastruktūros paslaugomis (IaaS, SaaS, PaaS), baigiant vartotojams tiesiogiai teikiamomis paslaugomis (prieiga prie valstybinių registrų internetu, leidimų prašymai, jų paieška ir kt.).

Integruota baudžiamojo proceso informacinė sistema

Tai sistema, naudojama ikiteisminio tyrimo duomenims saugoti ir sisteminti nuo jo pradžios iki visų duomenų perdavimo teismui (ikiteisminio tyrimo pabaiga).

Valstybinė augalininkystės tarnybos informacinės sistema (VATIS)

VATIS – tai aukštu patikimumu ir efektyvumu pasižyminti informacinė Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos (VATZUM) sistema, teikianti elektronines paslaugas, susijusias su VATZUM veikla ir verslo procesų įgyvendinimo užtikrinimu informacinėje sistemoje.