Back to top
lt

Programinės įrangos inžinerija ir skaitmeninė transformacija

Individualūs IT sprendimai vyriausybinėms institucijoms ir privačiajam sektoriui

Programinės įrangos inžinerija ir skaitmeninė transformacija

Mūsų kompetencija

Skaitmeninė transformacija

Išmanieji viešojo sektoriaus sprendimai

Sistemų integravimo sprendimai

Muitinės ir mokesčių paslaugų automatizavimas

Duomenų transformacijos sprendimai

Testavimo paslaugos

Teikiame šias paslaugas:

Skaitmeninė transformacija

Kuriame ir įgyvendiname IT sprendimus, padedančius viešojo ir privataus sektoriaus organizacijoms augti bei išsiskirti iš minios perpildytame skaitmeniniame pasaulyje.

Kompleksinis IT ūkio valdymas

Turėdami ilgametę profesinę patirtį kompleksinio IT ūkio valdymo srityje, efektyviai padidiname jūsų kasdienių darbų bei organizacijos našumą.

Projektai

Programinės įrangos testavimo automatika Mičigano „Blue Cross Blue Shield“ ligoninei

Dirbdami su Mičigano „Blue Cross Blue Shield“, sukūrėme platformą, kurioje pacientai gali nesudėtingai valdyti savo sveikatos priežiūrą internete. Efektyvesniam klientų aptarnavimui įdiegėme pokalbių robotą, o efektyvesniam darbui viduje – užklausų ir paraiškų valdymo platformą.

Tapatybės ir vieno prisijungimo sprendimai

Pagrindiniai mūsų tapatybės ir vieno prisijungimo sprendimų projektai yra „NETAIS STORK 2.0“, „NETAIS eIDAS“ (remiantis „STORK 2.0“ rezultatais) ir centralizuotas vartotojų autentifikavimo portalas (BAP).

Skaitmeninė tabako pramonės mokesčių verifikacija

Sistema veikia realioje visų susijusių gamintojų gamybos aplinkoje ir yra naudojama Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) bei kitų Lietuvos valdžios institucijų norint patikrinti gamybos apimtis, srautus, tabako gaminius. Ši sistema taip pat naudojama „Applied Integrated Technologies“ (AIT) portale.

Integruota baudžiamojo proceso informacinė sistema

Tai sistema, naudojama ikiteisminio tyrimo duomenims saugoti ir sisteminti nuo jo pradžios iki visų duomenų perdavimo teismui (ikiteisminio tyrimo pabaiga).