lt

Apie „Insoft“

Kas mes?

„Insoft“ – tai ilgametę patirtį IT sektoriuje sukaupusi įmonė, kurianti individualizuotą programinę įrangą organizacijoms visame pasaulyje.

Nuo pat įkūrimo 2008 m., mes nuolat plečiamės ir siūlome savo klientams vis didesnį paslaugų spektrą, įskaitant projektų valdymą, individualios programinės įrangos kūrimą, testavimą, projektavimą, diegimą bei palaikymą.

Kaip individualios programinės įrangos kūrimo įmonė, naudojame platų programavimo kalbų, sistemų, bibliotekų ir įrankių rinkinį bet kokio masto ir sudėtingumo projektams. Prieiga prie gilaus technologinių galimybių telkinio mums leidžia kurti efektyvius sprendimus įvairiose rinkose visame pasaulyje.

Verslo procesams ir informacijos valdymui pritaikytų įrankių kūrime naudojame tik pačias pažangiausias technologijas, o klientams dažniausiai esame naudingiausi tada, kai jų turima standartinė programinė įranga neatitinka unikalių procesų automatizavimo poreikių.

Džiaugiamės bei didžiuojamės ir savo ilgalaikėmis partnerystėmis su įvairiomis centrinės bei vietos valdžios institucijomis, kur turime išskirtinę galimybę dirbti kartu su įvairių ministerijų, nacionalinių departamentų ir savivaldybių specialistais.

Taip pat tvirtai augame ir kaip patikimas partneris privačiajame sektoriuje, kur galime sujungti viešajame sektoriuje įgytą ilgametę patirtį su savo aistra kurti bei įgyvendinti inovacijomis pagrįstus verslo ir duomenų valdymo sprendimus.

Kuriame ir prižiūrime sudėtingas šiuolaikiškas IT sistemas, kad gamybos, transporto, švietimo ir kitų sektorių pramonės lyderiams galėtume pasiūlyti efektyviausius ir ekonomiškiausius verslo sprendimus.

Kas mes?

Dirbme įvairiose rinkose visame pasaulyje

Mūsų istorija

2008

Grupė aukštos kvalifikacijos specialistų įkuria „Insoft“.

2010

Darbuotojų skaičius perkopia 50.

2012

Pajamos perkopia 5 milijonus eurų.

2013

Prasideda tarptautinė veikla.

2014

Stambaus masto klientų skaičius viršija 10, pajamos perlipa 10 milijonų eurų.

2015

Plėtra į Jungtinę Karalystę („Insoft services UK“).

2016

Plėtra į JAV.

2017

Plėtra į Norvegiją („Insoft Services Scandinavia“).

2018

Plėtra į Daniją („Insoft Eksekver“).

Sertifikatai