Back to top
lt

Paslaugos ir
technologijos

Skaitmeninė transformacija

Kuriame ir įgyvendiname IT sprendimus, kurie padeda viešojo ir privataus sektoriaus organizacijoms augti bei išsiskirti iš minios perpildytame skaitmeniniame pasaulyje.

Duomenų perkėlimas internetu ir jų pavertimas skaitmeniniais tikrai nėra lengva užduotis, ypač didelėms organizacijoms, turinčioms šimtus tūkstančių klientų ir milžinišką srautą informacijos. Norint automatizuoti sudėtingus procesus, kurie yra tokių organizacijų pagrindas, reikalingi pagal užsakymą sukurti individualūs sprendimai.

  • Mes rodome kelią. Sukaupta ilgametė patirtis leidžia efektyviai padėti klientams visuose skaitmeninės transformacijos proceso etapuose.
  • Mes klausomės. Klientų poreikiai – kertinis akmuo, kuriuo vadovaudamiesi galime sukurti ir įgyvendinti tobulai pritaikytus sprendimus, kursiančius verslui vertę ne tik dabar, bet ir ateityje.
  • Mes atliekame auditą. Išanalizavę dabartinę jūsų organizacijos situaciją ir vykdomus procesus, galime nustatyti svarbiausias problemines sritis, kurios trukdo pasiekti norimus rezultatus.
  • Mes planuojame. Atsakingas procesų planavimas leidžia nesunkiai pritaikyti, kontroliuoti ir išmatuoti atliekamus pakeitimus, kad transformacija būtų kuo efektyvesnė ir greitesnė.
  • Mes įgyvendiname. Atliekame visus suplanuotus skaitmeninės transformacijos žingsnius ir visada siekiame rezultatų, kurie viršija lūkesčius.

Nuolat teikdami skaitmeninės transformacijos paslaugas viešojo sektoriaus organizacijoms bei privatiems verslams, esame ekspertai, padedantys neatsilikti nuo technologinės pažangos ir nuolat kintančių klientų bei rinkos lūkesčių.

Sumažinkite išlaidas

Efektyvios skaitmeninės platformos bei profesionali jų priežiūra taupo laiką ir pastebimai sumažina jūsų verslo išlaidas.

Didinkite pajamas

Paslaugų teikimo transformavimas ir išmanus technologijų naudojimas padeda optimizuoti pajamų augimą.

Pagerinkite paslaugų kokybę

Prieinamumas ir automatizavimas paslaugas padarys žymiai patogesnes ir patrauklesnes jūsų klientams.

Daugiau skaidrumo

Patikrinti sprendimai pavers jūsų darbą patogiu skaitmeniniu procesu su ataskaitų teikimo ir vertinimo funkcijomis.

Kompleksinis IT ūkio valdymas

Turėdami ilgametę profesinę patirtį kompleksinio IT ūkio valdymo srityje, efektyviai padidiname jūsų kasdienių darbų bei organizacijos našumą.

Organizacijos, į mūsų rankas patikėdamos su IT susijusias kasdienes atsakomybes, kartu gauna prieigą ir prie mūsų vidinių resursų, tokių kaip geriausi praktikos pavyzdžiai ar efektyviausi įrankiai. Klientams suteikiame galimybę ne tik pilnai sutelkti dėmesį į pagrindinę savo verslo veiklą, bet ir sumažinti bendras verslo išlaidas.

Mūsų teikiamų IT ūkio valdymo paslaugų spektras apima programų valdymą bei priežiūrą, sistemų integravimą ir kokybės užtikrinimą.

Sistemų integravimas

Individualūs, konkrečiai pramonei skirti sprendimai užtikrins sklandų verslo procesų modernizavimą ir leis atsisakyti neefektyvių veiklų. Nustatysime jūsų poreikius ir aiškiai įvardinsime kliūtis, kad galėtume sukurti patogiausią sistemos integravimo strategiją jūsų organizacijai.

Kokybės užtikrinimas

Įgyvendiname tai, ką pažadame, tad prieš užbaigdami kiekvieną projektą, atliekame keletą testų, sukurtų pagal aukščiausius tarptautinius standartus. Kokybės užtikrinimo paslaugos apima konsultavimą, funkcinį testavimą, našumo testavimą bei testavimo automatizavimą.

Programų valdymas

Nuo verslo poreikių analizės iki integruoto sprendimų diegimo bei palaikymo – siūlome pilną programų valdymo paslaugų ciklą, padėsiantį sukurti, naudoti ir atnaujinti programas žymiai efektyviau.

Klientai

Atos
Versli Lietuva
Redingo apskrities savivaldybė
Worldline
Vilniaus Universitetas
Pivigo
Valstybinė Mokesčių Inspekcija
Philip Morris International
Lietuvos Savivaldybių Asociacija
Japan Tobacco International
Šventos Mortos Grupė
Imperial Tobacco
British American Tobacco
Lietuvos Policija
Informatikos ir ryšių departamentas
Valstybinė sienos apsaugos tarnyba
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba
Viešųjų pirkimų tarnyba
Lithuanian National Commission for UNESCO
Informacinės visuomenės plėtros komitetas
Gyventojų registro tarnyba
Lietuvos Muitinė
Vidaus Reikalų Ministerija
Valstybės Tarnybos Departamentas
State Data Protection Inspectorate
Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo Biblioteka
State Enterprise Centre of Registers
Lietuvos Geležinkeliai
Migracijos Departamentas prie Lietuvos Respublikos Vidaus Reikalų Ministerijos
Plačiajuostis Internetas
Lillesand kommune
Lithuanian Criminal Police Bureau