lt

Išmanieji mokesčių administravimo sprendimai

Išmanieji mokesčių administravimo sprendimai

Projekto detalės

Išmanioji mokesčių administravimo sistema – tai nacionalinė sistema, kurią privalo naudoti kiekvienas privatus verslas, viešojo administravimo subjektas ir kiekvienas laisvai samdomas specialistas.

Ši sistema susideda iš kelių pagrindinių elementų:

  • Mokesčių administravimo sistema („i.MAS“) – tai portalas, atsakingas už naudotojų tapatybės patvirtinimą ir autorizavimą per Valstybinio mokesčių departamento autorizavimo/autentifikavimo sistemą, internetinę bankininkystę, el. parašą ar m. parašą. „i.MAS“ taip pat teikia integravimo sąsajas į išmaniąją mokesčių administravimo sistemą ir iš jos.
  • Sąskaitų faktūrų valdymo sistema („i.SAF“) – tai posistemis, kuriame subjektai turi pateikti visas sąskaitas faktūras ir mokėtinas sumas per portalą arba per interneto paslaugas.
  • Važtaraščių valdymo sistema („i.VAZ“) - tai posistemis, kuriame subjektai turi pateikti visus savo važtaraščius.
  • Virtuali buhalterinės apskaitos sistema („i.APS“) – tai įrankis, smulkiajam verslui teikiantis buhalterinės apskaitos paslaugas pagal „i.MAS“ sistemą (piliečiams, vykdantiems individualią veiklą su verslo liudijimu ar individualios veiklos pažyma) ir kitas susijusias į „i.MAS“ sistemą integruotas paslaugas.

Išmanioji mokesčių administravimo sistema veikia 24x7 modeliu.

Technologijos ir įrankiai Java, JPA (Hibernate), Oracle SQL, PL/SQL, Spring Framework, Spring Integration, Spring Security, ZK, CXF, JUnit, JMS (Oracle Application Server), JSP, XML, HTML, CSS, JavaScript, Eclipse (Spring Tool Suite), IntelliJ IDEA, Oracle SQL Developer, SoapUI.


Daugiau projektų

Nacionalinė Šengeno informacinė sistema (NSIS)

Tai – vyriausybinė duomenų bazė, naudojama daugiau nei 26 Europos šalyse, siekiant saugoti ir dalintis informacija apie asmenis bei nuosavybės objektus. Šios sistemos paskirtis yra nacionalinis saugumas, sienų kontrolė ir teisėsauga.

Skaitmeninė tabako pramonės mokesčių verifikacija

Sistema veikia realioje visų susijusių gamintojų gamybos aplinkoje ir yra naudojama Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) bei kitų Lietuvos valdžios institucijų norint patikrinti gamybos apimtis, srautus, tabako gaminius. Ši sistema taip pat naudojama „Applied Integrated Technologies“ (AIT) portale.