Back to top
lt

Valstybinė augalininkystės tarnybos informacinės sistema (VATIS)

Valstybinė augalininkystės tarnybos informacinės sistema (VATIS)

Projekto detalės

Atsižvelgiant į įvairius išorės ir vidaus aplinkos keliamus iššūkius, Valstybinė augalininkystės tarnybos informacinės sistema (VATIS) buvo kuriama siekiant:

  • suvienodinti skirtingas informacines sistemas ir vienoje vietoje tvarkyti registrų duomenis;
  • išplėsti teikiamų paslaugų spektrą ir pagerinti jų kokybę;
  • padidinti Valstybinės augalininkystės tarnybos (VATZUM) darbo našumą;
  • sujungti vykstančius procesus.
Technologijos ir įrankiai Java, Microsoft SQL Server, Spring Framework, Spring Security, Spring Boot, Hibernate, Lombok, Ehcache, Elasticsearch, Asserte Forms, Apache POI, Aspose.Words, CXF, ZK, Bootstrap, JavaMelody, Maven, Tomcat, TeamCity, JUnit, Flyway, Git, JIRA, Agile, Scrum

VATIS – tai aukštu patikimumu ir efektyvumu pasižyminti informacinė Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos (VATZUM) sistema, teikianti elektronines paslaugas, susijusias su VATZUM veikla ir verslo procesų įgyvendinimo užtikrinimu informacinėje sistemoje. VATIS funkcionalumas sukuriamas naudojant internetinį portalą, pagrįstą atvirais standartais ir atviromis integracijos sąsajomis. Sistema veikia VATZUM techninėje infrastruktūroje ir yra integruota su kitais VATZUM bei panašių institucijų IT ištekliais.

VATIS viešąjį portalą naudoja juridiniai asmenys, norintys užsisakyti elektronines paslaugas ar gauti informaciją apie VATZUM veiklą. Vidinis VATIS portalas skirtas aptarnauti VATZUM departamentų funkcijas, tad jo prieiga naudojasi tik VATZUM darbuotojai.

Daugiau projektų

Tapatybės ir vieno prisijungimo sprendimai

Pagrindiniai mūsų tapatybės ir vieno prisijungimo sprendimų projektai yra „NETAIS STORK 2.0“, „NETAIS eIDAS“ (remiantis „STORK 2.0“ rezultatais) ir centralizuotas vartotojų autentifikavimo portalas (BAP).